رئیس سازمان دانش آموزی گفت: پس از بررسی کارشناسی پیشنهادها، آئین نامه ساماندهی اردوی دانش آموزی تا یک ماه دیگر ارائه می شود.

برنامه های سازمان دانش آموزی برای افزایش مهارت های زندگی

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که دانش آموزان هرمزگانی و خانواده هایشان فراموش نمی شوند.

 بطحایی: دانش آموزان هرمزگانی فراموش نمی شوند

«سیدمحمد بطحایی» عنوان شصت و هفتمین وزیر آموزش و پرورش ایران و چهاردهمین وزیر آموزش و پرورش ایران بعد از انقلاب را از آن خود کرد.

«بطحایی» شصت و هفتمین وزیر آموزش و پرورش ایران شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش از انتخاب ۱۰ کتاب برتر تربیتی و پرورشی ویژه دانش آموزان براساس الگوی مطلوبیت معلم دانش آموز خبر داد.

انتخاب ۱۰ کتاب برتر تربیتی و پرورشی ویژه دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از حضور ۱۶ هزار دانش آموز در اردوهای تحصیلی، فعالیت های تشکیلاتی و کارگاهی خبر داد.

حضور ۱۶هزار دانش آموز در اردوهای تحصیلی، تشکیلاتی و کارگاهی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با بیان اینکه به دنبال ایجاد «مرکز توسعه آموزش عمومی قرآن»، مستقل از معاونت های وزارتخانه هستیم، از تشکیل «اداره کل قرآن، فرهنگی و هنری» خبر داد.

ایجاد «مرکز توسعه آموزش عمومی قرآن» در آموزش و پرورش/ تشکیل اداره کل جدید «قرآن، فرهنگی و هنری»

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش گفت: جامعه ای مسیر تکامل را طی می کند که فرهنگ قرآنی در آن نهادینه شود.

نهادینه شدن فرهنگ قرآنی جامعه را در مسیر تکامل قرار می دهد

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: فعالیت های پرورشی دانش آموزان که جنبه برون مدرسه ای دارد به سازمان دانش آموزی واگذار می شود.

فعالیت های پرورشی برون مدرسه ای به سازمان دانش آموزی واگذارمی شود

فخرالدین ­احمدی دانش آشتیانی امروز سه شنبه 3 مرداد 96 در گردهمایی مدیران سازمان های دانش آموزی سراسر کشور اظهار داشت: سازمان دانش آموزی نهادی است که با اهداف مقدسی تاسیس شده و برای رسیدن به جایگاهی که برای آن در نظر گرفته شده است باید ابتدا به کمک یکدیگر بتوانیم نگرش ها و بینش ها را نسبت به نظام تعلیم و تربیت عوض کنیم و این کار تنها با دستورالعمل ها و بخشنامه ها انجام نمی شود.

 اردو یک کلاس درس است و باید در جهت تغییر بینش ها کمک کند

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: فعالیت های پرورشی دانش آموزان که جنبه برون مدرسه ای دارند، به سازمان دانش آموزی واگذار می شود.

فعالیت های پرورشی «برون مدرسه ای» به سازمان دانش آموزی واگذار می شود

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به موضوع عتبات و عمره دانش آموزی، گفت: اگر همه چیز بر وفق مراد جمهوری اسلامی در کلان اتفاق بیفتد، همان ظرفیت ۱۵۰۰ نفری قبل از تعطیلی حج را احیا می کنیم.

پیگیر عتبات و عمره دانش آموزی هستیم/ رایزنی با سازمان حج و زیارت برای اعزام 1500 دانش آموز به عمره

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال 580 هزار نفر در رشته تجربی در آزمون ورودی شرکت کردند در حالی که از یک کلاس 30 نفره رشته تجربی تنها یک نفر در رشته پزشکی در دانشگاه های آزاد و سراسری پذیرفته می شوند.

یک نفر از هر کلاس 30 نفره رشته تجربی «پزشک» می شود/ آموزش و پرورش در منگنه «الگوی توسعه متوازن» و «علاقه خانواده ها» گیر کرده است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش با بیان اینکه در اولویت بندی برای انتخاب رشته و ثبت نام دانش آموزان سوابق تحصیلی مبنای تعیین اولویت هاست، گفت: از کلاس ۳۰ نفره در رشته تجربی، فقط یک نفر می تواند در رشته پزشکی دانشگاه دولتی یا آزاد پذیرفته شود.

سوابق تحصیلی ملاک انتخاب رشته/از کلاس ۳۰ نفره یک نفر در پزشکی قبول می شود

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به برگزاری اردوهای تابستانی گفت: اردوی تشکیلاتی دانش آموزان با حضور 24 هزار نفر و اردوی مناطق محروم جنوب کرمان با حضور 4 هزار نفر برگزار می شود.

برگزاری اردوهای تابستانی با حضور 28 هزار دانش آموز/ آغاز اردوها از 16 تیرماه

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به برگزاری اردوهای تابستانی گفت: اردوی تشکیلاتی دانش آموزان با حضور 24 هزار نفر و اردوی مناطق محروم جنوب کرمان با حضور 4 هزار نفر برگزار می شود.

برگزاری اردوهای تابستانی با حضور 28 هزار دانش آموز/ آغاز اردوها از 16 تیرماه

آغاز توزیع فرم «هدایت تحصیلی» در مدارس متوسطه اول از 20 تیرماه/ انتخاب رشته تحصیلی اجباری نیست

آغاز توزیع فرم  «هدایت تحصیلی» در مدارس متوسطه اول از 20 تیرماه/ انتخاب رشته تحصیلی اجباری نیست

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از فعالیت 25 هزار پایگاه تابستانی در سال جاری خبر داد و گفت: 5 میلیون دانش آموز از برنامه های اوقات فراغت استفاده خواهند کرد.

فعالیت 25 هزار پایگاه تابستانی در سال جاری/ استفاده 5 میلیون دانش آموز از برنامه های اوقات فراغت

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: اردو به طور طبیعی ریسک دارد و کسانی که اردو برگزار می کنند، اصطلاحی دارند که می گویند از زمان آغاز تا پایان اردو، ۱۰۰۰ آیت الکرسی باید بخوانیم تا به خیر بگذرد و خونی از دماغ کسی نیاید.

امنیت اردوهای دانش آموزی را تأمین می کنیم/ ۱۰۰۰ آیت الکرسی می خوانیم تا اردوها به خیر بگذرد

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: کارآفرینی، مدیریت پول و سرمایه گذاری با استفاده از پول توجیبی از جمله برنامه های اصلی هستند که به صورت «بازی واره» در طول اردوهای تابستانی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

ارائه آموزش های بازی محور در اردوهای تابستانی/ غنی سازی اوقات فراغت با رویکرد کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه امسال هدایت تحصیلی دانش آموزان توصیه ای خواهد بود نه الزامی، گفت: هیچ اجباری در انتخاب رشته ای خاص توسط دانش آموزان وجود ندارد.

دانش آموزان در انتخاب «رشته  ای خاص» اجباری ندارند/ هدایت تحصیلی توصیه ای است

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعزام بیش از یک میلیون دانش آموز به اردوهای راهیان نور درسال تحصیلی جدید خبر داد.

یک میلیون دانش آموز با آمدن سال تحصیلی جدید به راهیان نور می روند

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش میثاق نامه فرهنگیان با آرمان ها و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) را قرائت کرد.

قرائت میثاق نامه فرهنگیان با آرمان ها و اندیشه های حضرت امام (ره)

قائم مقام معاون پرورشی وزیر در سازمان دانش آموزی گفت: تربیت مهارتی دانش آموزان ماموریت اصلی این سازمان است و در صورت هدایت در مسیر درست می توانیم افراد موثری در ایران تربیت کنیم و داشته باشیم.

فتح خرمشهر فتح ارزشها بود/​تربیت مهارتی دانش آموزان ماموریت اصلی ماست

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: امر تربیت در وزارت آموزش و پرورش به وقوع نمی پیوندد و نیاز داریم تا از طریق تشکل های دانش آموزی این امر را محقق کنیم.

«تربیت» در آموزش و پرورش رخ نمی دهد/ توجه بیشتر به اردوهای عتبات عالیات دانش آموزان

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: در نظر داریم به دانش آموزانی که نفرات برتر جشنواره های مختلف از جمله خوارزمی هستند، توجه کنیم و این افراد را در سازمان دانش آموزی جذب کرده و رشد دهیم.

«اشتغال» بحران ۱۰ سال آینده کشور است/ جذب دانش آموزان برتر جشنواره های خوارزمی در سازمان دانش آموزی

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اجرای الگوی مدرسه مطلوب در مدارس ابتدایی و واگذاری بخشی از آموزش ها به کانون پرورش - فکری در آینده ای نزیدیک خبر داد.

بخشی از آموزش ها به کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان واگذار می شود

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نمایندگان دانش آموزی از 30 کشور جهان در پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزی شرکت کردند، گفت: 700 درالقرآن دانش آموزی در سراسر کشور فعالیت دارند.

فعالیت 700 دارالقرآن دانش آموزی در سراسر کشور

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از دیدار دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات در روز ۷ اردیبهشت با رهبر انقلاب خبر داد.

ایران میزبان ۳۳ کشور در مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری پنجمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام را تشریح کرد.

تدوین منسجم کتب درسی عربی، قرآن و دینی/جزئیات برگزاری پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: پنجمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم دانش آموزی با حضور ۳۳ کشور برگزار می شود.

برگزاری مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزی با حضور ۳۳ کشور

قائم مقام سازمان دانش آموزی از اجرای طرح جمع آوری کمک های داوطلبانه دانش آموزان سراسر کشور برای کمک به سیل زدگان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به همت این سازمان خبر داد.

پیشتازان و فرزانگان به کمک همکلاسی های خود در مناطق سیل زده می شتابند

قائم مقام سازمان دانش آموزی، از تربیت ۲۰۰ هزار دانش آموز حافظ قرآن خبر داد.

تربیت ۲۰۰ هزار دانش آموز حافظ قرآن در کشور

تهران- ایرنا - قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی گفت: طرح جمع آوری کمک های داوطلبانه دانش آموزان سراسر کشور برای کمک به سیل زدگان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به همت این سازمان اجرا می شود.

پیشتازان و فرزانگان به کمک همکلاسی های خود در مناطق سیل زده می شتابند

قائم مقام سازمان دانش آموزی از اجرای طرح جمع آوری کمک های داوطلبانه دانش آموزان سراسر کشور برای کمک به سیل زدگان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به همت این سازمان خبر داد.

پیشتازان و فرزانگان به کمک همکلاسی های خود در مناطق سیل زده می شتابند

قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی از اجرای طرح جمع آوری کمک های داوطلبانه دانش آموزان سراسر کشور برای کمک به سیل زدگان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل به همت این سازمان خبر داد.

پیشتازان و فرزانگان به کمک همکلاسی های خود در مناطق سیل زده می روند

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: دانش آموزان اردوگاه مورد علاقه خود را طراحی کرده و سپس می سازند.

اردوگاه های کشور توسط دانش آموزان ساخته می شود/ مصالح مورد نیاز را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: سازمان دانش آموزی تسهیل کننده فعالیت های آموزش و پرورش است.

سازمان دانش آموزی تسهیل کننده فعالیت های آموزش و پرورش است

شیراز- ایرنا- قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور گفت:واگذاری اردوگاه های آموزش و پرورش به این سازمان در حال اجراست که با تحقق این امر یک وظیفه اجرایی بزرگ از وزارتخانه خارج و معطوف به نظارت و توجه می شود.

قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور: واگذاری اردوگاه ها به این سازمان در حال اجراست

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با بیان اینکه اگر بخواهیم نسلی عاری از خشونت داشته باشیم می توانیم از محیط زیست بهره ببریم، گفت: حقوق شهروندی گام مهمی در توسعه محیط زیست کشور است، اما نباید تبدیل به مطالبات ملت از دولت شود.

منشور حقوق شهروندی نباید به مطالبات ملت از دولت تبدیل شود

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش گفت: با توجه به افزایش ساعات پرورشی در سال آینده درصدد خواهیم بود تا تعداد نیروهای پرورشی نیز افزایش یابند.

افزایش ساعات پرورشی مدارس در سال آینده

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: دستیابی به آخرین پیشرفت های علمی بدون توفیق در تربیت و پرورش نیروهای انسانی سود چندانی برای کشور ندارد.

معلمان برای ترویج امر به معروف کمک کنند

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش گفت: در شیوه نامه هدایت تحصیلی اشکالات سال گذشته را رفع کردیم و آگاه سازی دانش آموزان و پاسخ دهی حداکثری به دانش آموزان مدنظر است.

رفع اشکالات و تغییراتی در هدایت تحصیلی دانش آموزان

تهران-ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از بهترین موقعیت های تربیتی، فعالیت تشکل ها و بسیج دانش آموزی است و آموزش وپرورش تلاش دارد از ادامه سیطره آموزش در فضای تعلیم و تربیت کشور پیشگیری کند.

یکی از بهترین موقعیت های تربیتی فعالیت بسیج دانش آموزی است

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از تدوین «الگوی فارغ التحصیل مطلوب مقطع متوسطه نظام آموزش و پرورش در تراز انقلاب» خبر داد.

تدوین الگوی فارغ التحصیل مطلوب مقطع متوسطه نظام آموزشی در تراز انقلاب

قائم مقام سازمان دانش آموزی عنوان کرد: طرح تربیت دانش آموزان حافظ قرآن کریم در آینده ای نزدیک در سامانه های اطلاع رسانی سازمان دانش آموزی ابلاغ خواهد شد.

تربیت 200 هزار دانش آموز حافظ قرآن کریم در کشور

نشست مشترک قائم مقام و معاونین سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران با مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش به منظور توسعه، ترویج و تعمیق فرهنگ قرآنی برگزار شد.

تربیت 200 هزار نفر دانش آموز حافظ قرآن کریم؛ برنامه  آینده سازمان دانش آموزی

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: طرح تربیت دانش آموزان حافظ قرآن کریم دانش آموزان سراسر کشور در آینده ای نزدیک در سامانه های اطلاع رسانی این سازمان ابلاغ خواهد شد و ۲۰۰ هزار حافظ قرآن تربیت خواهند شد.

۲۰۰ هزار دانش آموز حافظ قرآن در کشور تربیت خواهند شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: معاونت خوداتکایی مالی سازمان دانش آموزی کشور که قبلاً مصوب شده بود، به طور جدی فعال خواهد شد.

فعال شدن معاونت خوداتکایی مالی سازمان دانش آموزی

قائم مقام سابق سازمان دانش آموزی با اشاره به انجام اردوهای دانش آموزی این سازمان گفت: از ابتدای سال تحصیلی ۱۵ هزار دانش آموز در اردوی مهدوی قم و مسجد مقدس جمکران و ۱۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموز به عتبات عالیات اعزام شده اند.

حضور ۱۵ هزار دانش آموز در «اردوی مهدوی» مسجد مقدس جمکران/ اعزام بیش از ۱۳ هزار دانش آموز به عتبات عالیات

طی حکمی از سوی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، «محمود علیگو» به عنوان قائم مقام سازمان دانش آموزی منصوب شد.

«علیگو» قائم مقام سازمان دانش آموزی شد

قائم مقام سابق سازمان دانش آموزی با اشاره به توجه این سازمان به اردوهای گردشگری برای دانش آموزان گفت: تاکنون ۵ هزار دانش آموز از مراکز تأمین اجتماعی برای آشنایی با فعالیت این مجموعه اعزام شده اند.

تقویت اردوهای گردشگری دانش آموزان/ اعزام ۵ هزار دانش آموز جهت آشنایی با مراکز تأمین اجتماعی

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به دسته بندی سه برنامه برای دهه مبارک فجر گفت: جشن های پیروزی انقلاب اسلامی در سطح مدارس با محوریت پیشتازان و فرزانگان دنبال خواهد شد که عنوان این برنامه ها، «جشن پیروزی» است.

برگزاری «جشن پیروزی» در مدارس هم زمان با دهه مبارک فجر

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیشتازان و فرزانگان باید به معنای واقعی السابقون باشند و در کارهای خیر از دیگران سبقت بگیرند.

پیشتازان و فرزانگان باید در کارهای خیر سبقت بگیرند

رئیس سازمان دانش آموزی از برگزاری نهمین اردوی ملی این سازمان با حضور 4 هزار نفر از اعضاء و مربیان، با شعار «اقدام و عمل با همفکری، همدلی، همکاری» در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

جزئیات برگزاری نهمین اردوی ملی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

ایلنا: وزیرآموزش و پرورش با بیان اینکه ترویج هنجارها و ارزش ها باید در رفتار دانش آموزان متجلی شود و این الزام بسیار مهم است، گفت: روش های غیر مستقیم در رفتار سازی دانش آموزان بسیار موثر است و سازمان دانش آموزی باید برای تحقق ماموریت اصلی خود، نقش های جدید و جذاب درمحیط مدرسه فعالیت های اردوی خود تعریف کند.

تعریف نقش های جذاب سازمان دانش آموزی برای ارتقای فعالیت های اجتماعی

رئیس سازمان دانش آموزی کشور با بیان اینکه سازمان دانش آموزی بازوی اجرایی وزارت آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: این سازمان در جهت تربیت اجتماعی دانش آموزان آماده همکاری با تمام معاونت های وزارت آموزش و پرورش است.

سازمان دانش آموزی بازوی اجرایی وزارت  آموزش و پرورش است

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: مأموریت اصلی سازمان دانش آموزی، تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان است به گونه ای که دانش آموزان یاد بگیرند چگونه در جامعه زندگی کنند و با دیگران در تعامل باشند.

فانی: تربیت اجتماعی و سیاسی، مأموریت اصلی سازمان دانش آموزی است

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش به افزایش ظرفیت ها به آموزش مربیان پرورشی برای اردوهای سازندگی اشاره کرد و گفت: با توسعه آموزش مربیان، اردوهای دانش آموزی نیز توسعه خواهد یافت.

توسعه اردوهای دانش آموزی در دستور کار

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مأموریت اصلی دانش آموزی، تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان است، گفت: فرهنگ تشکیلاتی و تقویت کار گروهی را این سازمان باید انجام دهد.

مأموریت اصلی دانش آموزی، تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان است

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجلس دانش آموزی با عضویت ۱۵۰ دانش آموز، از بازوهای مشورتی ما است.

مجلس دانش آموزی بازوهای مشورتی آموزش و پرورش است

تهران - ايرنا - معاون پرورشي و فرهنگي وزير آموزش و پرورش در نخستين كنگره سازمان دانش آموزي كه با حضور 340 نفر از اعضاي كنگره برگزار شد، گفت : ماموريت اصلي سازمان دانش آموزي، تربيت اجتماعي دانش آموزان است .

ماموريت اصلي سازمان دانش آموزي،  تربيت اجتماعي دانش آموزان است

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: مهمترین ماموریت و فلسفه وجودی سازمان دانش آموزی، تربیت اجتماعی و سیاسی آینده سازان كشور است.

تربیت سیاسی اجتماعی هدف سازمان دانش آموزی است

رئیس سازمان دانش آموزی کشور از اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات خبر داد و گفت: امروز سازمان دانش آموزی کشور به عنوان بازوی آموزش و پرورش در خدمت همه معاونت های این وزارتخانه است.

اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات/ سازمان دانش آموزی بازوی وزارت آموزش و پرورش است

وزیر آموزش و پرورش گفت: تربیت سیاسی و اجتماعی دانش آموزان یکی از اهداف مهم این وزارتخانه است و هیچ مکانی بهتر از مدرسه برای این موضوع وجود ندارد.

مدرسه و تکالیف آن در تربیت سیاسی و اجتماعی دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: تشکل های پیشتازان و فرزانگان با هدف تربیت اجتماعی دانش آموزان فعالیت می کنند و در زمینه تربیت سیاسی نشریه ویژه ای منتشر می شود.

تربیت سیاسی دانش آموزان با انتشار نشریه ای ویژه

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری نخستین کنگره سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران با حضور وزیر آموزش و پرورش در تاریخ 4 و 5 اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

برگزاری نخستین کنگره سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران در ۴ اردیبهشت

رئیس هفتمین دوره مجلس دانش آموزی گفت: امیدواریم سند توسعه عدالت آموزشی هفتمین دوره مجلس دانش آموزی روزی در یک پوشه مخصوص در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش قرار گیرد.

اسناد این مجلس در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش قرار گیرد

قائم مقام سازمان دانش آموزی در گفت و گوی صمیمانه ای با نمایندگان مجلس دانش آموزی به آنها گفت: ما باید در مجلس دانش آموزی به قواعد دموکراسی تن بدهیم حتی اگر این قواعد خلاف خواست ما باشند.

باید به قواعد دموکراسی تن بدهیم حتی اگر خلاف خواست ما باشد

برخی از نمایندگان مجلس دانش آموزی از فعالیت های خود در مجلس گفته و پیشنهاداتی ارائه دادند.

برخی خواسته های نمایندگان مجلس دانش آموزی از وزیر

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

ایلنا: رئیس سازمان دانش آموزی از کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان

رئیس سازمان دانش آموزی از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان کشور خبر داد.

کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان کشور

تهران - ایرنا - رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

دانش آموزان دو میلیون نهال کاشتند

معاون پرورشي و فرهنگي وزير از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

رئیس سازمان دانش آموزی کشور از کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت ۲میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه

رئیس سازمان دانش آموزی از کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت ۲ میلیون نهال توسط دانش آموزان

رئیس سازمان دانش آموزی از کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور خبر داد.

کاشت 2 میلیون نهال توسط دانش آموزان پیشتاز و فرزانه کشور

حمیدرضا کفاش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: توسعه خبرگزاری پانا با آموزش نیروی انسانی محقق می شود و ما باید به نوعی در این خبرگزاری مشارکت دانش آموزی را محقق می کنیم .

توسعه خبرگزاری پانا با آموزش نیروی انسانی محقق می شود

مدیریت عمره و عتبات عالیات سازمان دانش آموزی کشور گفت: از ثمرات برجام ارتقاء عزت ملی و نمایش اقتدار ایران اسلامی در جهان است.

اعزام 2 کاروان دانش آموزی به عتبات عالیات

اردبیل - انتخابات دور هشتم مجلس دانش آموزی و انتخابات مجمع شوراهای دانش آموزی استان اردبیل با رقابت ۵۴ دانش آموز برگزار شد.

انتخابات مجلس دانش آموزی در اردبیل برگزار شد/اعلام اسامی منتخبان

اردبیل – رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی کشور گفت: سهیمه مجلس دانش آموزی استان ها متناسب با جمعیت دانش آموزان هر استان انتخاب شده است.

 سهمیه مجلس دانش آموزی متناسب با جمعیت دانش آموزی استان ها است

ساری - ایرنا - قائم مقام سازمان دانش آموزی از برنامه ویژه این سازمان برای مشارکت دانش آموزان در انتخابات خبرداد و گفت : به همین منظَور 30 هزار کرسی آزاداندیشی ویژه دانش آموزان در مدارس کشور برگزار می شود.

30هزار کرسی آزاداندیشی دانش آموزان در مدارس کشور برگزار می شود

ایلنا: قائم مقام سازمان دانش آموزی از آغاز اردوهای دانش آموزی عتبات عالیات خبرداد .

آغاز اردوهای دانش آموزی عتبات عالیات

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به متوقف شدن اردوهای عتبات عالیات دانش آموزی در نوروز گفت: از مجموع ۱۰۰ هزار مجوز عتبات، ظرفیت اعزام ۱۰ هزار دانش آموز را داریم.

اردوهای دانش آموزی عتبات در نوروز متوقف می شود/ ظرفیت اعزام ۱۰ هزار دانش آموز را داریم

همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه­ ی مشترکی صادر کردند.

بیانیه شورای هماهنگی تشکل­های دانش ­آموزی کشور به مناسبت 22 بهمن

ایلنا: همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله ۲۲ بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه ­ی مشترکی صادر کردند.

بیانیه شورای هماهنگی تشکل­ های دانش آموزی به مناسبت ۲۲ بهمن

تهران - ایرنا - همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه­ مشترکی برای حضور در راهپیمایی این روز صادر کردند

بیانیه چهار تشکل دانش ­آموزی برای حضور در راهپیمایی 22بهمن

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه مشترکی صادر کردند.

بیانیه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی کشور به مناسبت یوم الله 22 بهمن

همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه­ ی مشترکی صادر کردند.

بیانیه شورای هماهنگی تشکل­های دانش ­آموزی به مناسبت یوم الله 22 بهمن

تشکل های دانش آموزی از مردم همیشه در صحنه به ویژه دانش آموزان کشور دعوت کردند بار دیگر حضور گسترده و حماسی خویش را در مراسم با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش بگذارند.

دعوت تشکل های دانش آموزی از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تشکل های دانش آموزی از مردم همیشه در صحنه به ویژه دانش آموزان دعوت می نماید بار دیگر حضور گسترده و حماسی خویش را در مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن به نمایش بگذارند.

دعوت از مردم و دانش آموزان برای حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شاید جالب باشد که بگویم یک روز آقای فانی کارشناسان را فراخواند و از ایشان خواست که فارغ از هر تعریف و تمجیدی، نقد بی رحمانه مطرح کنند. هیچ رسانه ای هم در آن جلسه نبود که بگوییم نمایشی در کار بوده است؛ یعنی ایشان برای شنیدن نقد بی رحمانه هم تشنه است، چه رسد به طرح سؤالات و ابهاماتی که باید در مقابل طرحشان پاسخگو باشیم.

یادآوری//گفتگوی متفاوت  داود روستایی با پایگاه اطلاع رسانی تابناک

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه های ایام الله دهه فجر خبر داد.

حضور میلیونی دانش آموزان در برنامه های دهه فجر

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه­ های ایام الله دهه فجر خبر داد.

حضور میلیونی دانش آموزان در برنامه های دهه فجر

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه­ های ایام الله دهه فجر خبر داد

حضور میلیونی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه در برنامه های دهه فجر

رئیس سازمان دانش آموزی از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه های ایام الله دهه فجر خبر داد.

پیشتازی آینده سازان با شروع دهه فجر

تهران- ایرنا- رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه­های ایام الله دهه فجر خبر داد.

حضور میلیونی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه در برنامه های دهه فجر

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه­ های ایام الله دهه فجر خبر داد.

حضور میلیونی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه در برنامه های دهه فجر

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا،حمیدرضا کفاش گفت: سازمان دانش آموزی با همفکری مدرسین، مربیان، کارشناسان، مدیران و دانش­آموزان عضو، فعالیت­های متنوعی را برای دهه مبارک فجر طراحی و به اجرا در خواهد آورد.

حضور میلیونی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه در برنامه های دهه فجر

قائم مقام سازمان دانش آموزی ضمن اعلام برنامه های سازمان دانش آموزی در ایام الله دهه فجر از حضور 1 میلیونی دانش آموزان عضو تشکیلات پیشتازان و فرزانگان با لباس تشکیلات در راهپیمایی 22 بهمن خبر داد .

حضور 1 میلیونی دانش آموزان پیشتازان و فرزانگان در راهپیمایی 22 بهمن

تشکل های دانش آموزی کشور در حمایت از اجرایی شدن «برجام» بیانیه صادر کردند.

بیانیه تشکل های دانش آموزی کشور در حمایت از اجرایی شدن «برجام»

تشکل های دانش آموزی سراسر کشور در پی اجرایی شدن ˝ برجام˝ بیانیه ای را در حمایت از این اقدام بزرگ دولت تدبیر و امید صادر کردند.

 بیانیه تشکل های دانش آموزی کشور در حمایت از اجرایی شدن«برجام»

در پی اجرایی شدن «برجام» سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با صدور بیانیه مشترکی، حمایت خود را اعلام کردند.

بیانیه تشکل های دانش آموزی کشور در حمایت از اجرایی شدن «برجام»

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پی اجرایی شدن «برجام» سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با صدور بیانیه مشترکی، حمایت خود را اعلام کردند.

بیانیه تشکل های دانش آموزی کشور در حمایت از اجرایی شدن«برجام»

در پي اجرايي شدن «برجام» سازمان دانش آموزي جمهوري اسلامي ايران، سازمان بسيج دانش آموزي، اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان و سازمان جوانان جمعيت هلال احمر با صدور بيانيه مشترکي حمايت خود را اعلام کردند.

بيانيه تشکل هاي دانش آموزي کشور در حمايت از اجرايي شدن «برجام»

کتاب سروش بیداری که دل نوشته دانش آموزان با موضوع سربازان گمنام امام زمان (عج) است با حضور وزرای آموزش و پرورش و اطلاعات رونمایی شد.

رونمایی از کتاب «سروش بیداری» دل نوشته دانش آموزان با موضوع سربازان گمنام امام زمان(عج)

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: از دل نوشته های دانش آموزان در باره سربازان گمنام امام زمان با عنوان سروش بیداری با حضور وزرای آموزش و پرورش و اطلاعات رونمایی شد.

رونمایی از کتاب سروش بیداری

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از تشکیل 30 هزار کرسی آزاداندیشی و برگزاری همایش با موضوع فناوری هسته ای خبر داد.

برگزاری همایش با موضوع فناوری هسته ای/تشکیل 30 هزار کرسی آزاداندیشی

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به تجربه موفق سازمان دانش آموزی در سال گذشته در خصوص مشارکت در فراخوان ملی پرسش مهر، امسال نیز جریان سازی و برگزاری همایش های تبیینی پرسش مهر شانزدهم به این سازمان واگذار گردید.

برگزاری سلسله همایش های «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: سلسله همایش های فصل حضور در رابطه با دستاوردهای هسته ای ویژه دانش آموزان برگزار می شود همچنین ۳۰ هزار کرسی آزاداندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه برگزار خواهد شد.

همایش های دانش آموزی «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای برگزار می شود

جریان سازی و برگزاری همایش های تبیینی پرسش مهر شانزدهم به سازمان دانش آموزی واگذار شد.

برگزاري سلسله همايش هاي «فصل حضور» با موضوع فناوري هسته اي

خبرگزاری شبستان:معاون پرورشی و فرهنگی گفت: ۳۰هزار کرسی آزاد اندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه با تدبیر مدیریت مدارس برگزار خواهد شد و به تبع آن ۷۰۰ همایش منطقه ای و شهرستانی و ۳۲ همایش استانی فصل حضور در راه است.

برگزاری ۳۰ هزار کرسی آزاد اندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری 30 هزار کرسی آزاد اندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه با تدبیر مدیریت مدارس خبرداد.

30 هزار کرسی آزاد اندیشی در مدارس برگزار می شود

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به تجربه موفق سازمان دانش آموزی در سال گذشته در خصوص مشارکت در فراخوان ملی پرسش مهر، امسال نیز جریان سازی و برگزاری همایش های تبیینی پرسش مهر شانزدهم به این سازمان واگذار گردید.

ره­آورد توانمندی های علمی افزایش قدرت و امنیت ملی است/ برگزاری سلسله همایش های

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از برگزار ۳۰ هزار کرسی آزاد اندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه با تدبیر مدیریت مدارس خبر داد.

برگزاری ۳۰ هزار کرسی آزاد اندیشی درباره پرسش مهر رییس جمهور

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سلسله همایش های ˝ فصل حضور˝ با موضوع فناوری هسته ای با مشارکت سازمان دانش آموزی برگزار می شود.

برگزاری همایش با موضوع فناوری هسته ای/تشکیل 30 هزار کرسی آزاداندیشی

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری سلسله همایش های دانش آموزی «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای خبر داد.

برگزاری سلسله همایش های دانش آموزی «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به تجربه موفق سازمان دانش آموزی در سال گذشته در خصوص مشارکت در فراخوان ملی پرسش مهر، امسال نیز جریان سازی و برگزاری همایش های تبیینی پرسش مهر شانزدهم به این سازمان واگذار شد.

برگزاری سلسله همایش های «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: سلسله همایش های فصل حضور در رابطه با دستاوردهای هسته ای ویژه دانش آموزان برگزار می شود همچنین ۳۰ هزار کرسی آزاداندیشی در سطح مدارس دوره اول و دوم متوسطه برگزار خواهد شد.

همایش های دانش آموزی «فصل حضور» با موضوع فناوری هسته ای برگزار می شود

با امضای وزیر آموزش و پرورش، شیوه نامه انتخابات هشتمین دوره مجلس دانش آموزی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها و سرپرستی های مدارس خارج از کشور ابلاغ شد.

شیوه نامه انتخابات هشتمین دوره مجلس دانش آموزی ابلاغ شد

معاون سازمان دانش آموزی با اشاره به برپایی دو موکب در مرز شلمچه، یک موکب در مرز مهران و شهر نجف گفت: مربیان سازمان دانش آموزان و دانش آموزان در قالب این موکب ها به زائران امام حسینی (ع) در ایام اربعین خدمت رسانی می کنند.

پذیرایی دانش آموزان و مربیان از زائران اربعین حسینی در چهار موکب

قائم مقام سازمان دانش آموزی از برپایی 2 موکب دانش آموزی در نجف اشرف و کربلای معلی در ایام اربعین خبر داد و گفت: دانش آموزان و مربیان در بین الحرمین به زائران خدمات رسانی می کنند.

برپایی 2 موکب دانش آموزی در نجف و کربلا در ایام اربعین

موکب دانش آموزی عشاق الحسین(ع) با حضور قائم مقام معاون وزیر آموزش وپرورش در مهران افتتاح شد.

افتتاح موکب دانش آموزی در مرز مهران

داوود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی از غرفه پانا در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.

آموزش؛ شاخص ترین فعالیت سازمان دانش آموزی در سال 94 است

قائم مقام سازمان دانش آموزی از شناسایی بیش از ۳۰ هزار دانش آموز مداح در سراسر کشور خبر داد.

شناسایی بیش از ۳۰ هزار دانش آموز مداح در سراسر کشور

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به اهمیت آموزش نیروی انسانی گفت: اصلی ترین برنامه سازمان دانش آموزی در سال 94، آموزش نیروی انسانی خواهد بود.

  آموزش نیروی انسانی اصلی ترین برنامه سازمان دانش آموزی در سال جاری

قائم مقام سازمان دانش آموزی جزئیات موکب عشاق الحسین دانش آموزان و فرهنگیان را تشریح کرد و گفت: هیئت هایی از دانش آموزان و فرهنگیان در مرزهای عراق و نجف و کربلا از زوار پذیرایی می کنند.

دانش آموزان و فرهنگیان در مرزها از زوار کربلا پذیرایی می کنند

رئیس سازمان دانش آموزی از انعقاد تفاهم نامه ای فی مابین این سازمان و موزه عبرت ایران خبر داد و گفت: دانش آموزان به صورت گسترده از این موزه بازدید خواهند کرد.

دانش آموزان از موزه عبرت ایران بازدید می کنند

رئیس سازمان دانش آموزی از انعقاد تفاهم­ نامه ای بین این سازمان و موزه عبرت ایران خبر داد و گفت: دانش آموزان به صورت گسترده از این موزه بازدید خواهند کرد.

بازدید گسترده دانش آموزان از موزه عبرت ایران

موضوع:روز ملی کیفیت و تغذیه دانش آموزان کارشناس:داود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور

گفتگوی زنده داود روستایی با برنامه نیم نگاه

معاون سازمان دانش آموزی گفت : اعزام دانش آموزان به عتبات عالیات از بهمن ماه آغاز می شود. برای اربعین نیز 5 موکب توسط سازمان دانش آموزی در کشور عراق و 3 موکب در مرز ایران برگزار می شود که با همراهی دانش آموزان به پذیرایی از زائران می پردازند.

 وضعیت اعزام دانش آموزان به عتبات در ایام اربعین حسینی

تهران - ایرنا - قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: مدیران مدارسی که ضوابط و شرایط لازم برای استاندارد سازی پایگاه های تغذیه سالم (بوفه) را رعایت نکرده باشند، به هیات تخلفات معرفی می شوند.

 مدارس دارای بوفه های فاقد استاندارد به هیات تخلفات معرفی می شوند

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: تاکنون برای ۲۰ هزار بوفه مدرسه مجوز مشروط صادر شده است و پایگاه های تغذیه سالم باید حداکثر تا دی ماه استانداردهای ما را رعایت کنند.

۲۰ هزار مجوز مشروط برای بوفه مدارس صادر شد

ایلنا: در بیانیه پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران آمده است: یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی و تجلی گاه اراده مؤمنان برای سرکوبی استکبار است.

 یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی است

در بیانیه پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران آمده است: یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی و تجلی گاه اراده مؤمنان برای سرکوبی استکبار است.

یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی است

در بیانیه پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران آمده است: یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی و تجلی گاه اراده مؤمنان برای سرکوبی استکبار است.

 یوم الله 13 آبان روز حماسه حضور فرزندان انقلاب اسلامی است

تهران - ایرنا - کانون تربیت اسلامی و سازمان دانش آموزی با گرامیداشت سیزدهم آبان 58، این روز را یادآور خروج انقلابی دانش آموزان علیه رژیم طاغوت وابسته به استکبار جهانی خواندند.

 13 آبان یادآور خروج انقلابی دانش آموزان علیه رژیم طاغوت بود

همزمان با فرا رسیدن سالروز یوم الله 13 آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه صادر کرد.

  خروش دوباره دانش آموزان علیه آمریکا

همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله 13 آبان، پیشاهنگان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کردند.

13آبان تجلی گاه اراده مومنان است

قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از افزایش کیفیت خدمات بوفه های مدارس کشور خبر داد.

 کیفیت خدمات بوفه های مدارس افزایش می یابد

شیراز - قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور از اجرای طرح «هر مدرسه یک خبرنگار» در ۳۰ هزار مدرسه کشور طی سال جاری خبر داد.

طرح «هر مدرسه؛ یک خبرنگار» در ۳۰ هزار مدرسه کشور اجرا می شود

ایلنا: قائم مقام سازمان دانش آموزی توضیحاتی را در خصوص خبر 20:30 مبنی بر اخذ 200 هزار تومان از بوفه های مدارس ارائه کرد و از افزایش کیفیت خدمات بوفه های مدارس کشور خبر داد.

 توضیح درباره اخذ 200 هزار تومان از بوفه مدارس

قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور از فعالیت 20 هزار بوفه مجاز در مدارس کشور خبرداد.

 20 هزار بوفه در مدارس کشور مجوز فعالیت دارند

قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به صدور مجوز فعالیت ۲۰ هزار بوفه در مدارس، گفت: مبالغی که از بوفه مدارس دریافت می شود در هر استان متفاوت است و این مبلغ برای خود بوفه ها هزینه می شود.

صدور مجوز فعالیت برای ۲۰ هزار بوفه مدرسه/ ارائه توضیحات در خصوص دریافت ۲۰۰ هزار تومان از بوفه مدارس

معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدرسه ای که مجوز بوفه برایش صادر نشود، فعالیت بوفه آن قانونی نیست، گفت: برای یکسال تحصیلی ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان از بوفه مدارس پول دریافت خواهد.

کف و سقف دریافت پول از بوفه های مدارس

ایلنا: معاون پرورشی آموزش و پرورش درباره اینکه با یک بخشنامه 80 تا 90 هزار بوفه مدارس تعطیل شده است، عنوان کرد: حتی بوفه یک مدرسه تعطیل نشده است؛

 حداقل و حداکثر دریافت پول از بوفه مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: برای یک سال تحصیلی بین 100 تا 200 هزار تومان از مدارس بابت بوفه آنها دریافت و به سازمان دانش آموزی پرداخت می شود.

دریافت 100 تا 200 هزار تومان از بوفه مدارس

رئیس سازمان دانش آموزی گفت: بوفه های مدارس باید براساس استانداردهای تعیین شده از سوی وزارت بهداشت مجوز فعالیت را دریافت کنند که تاکنون 20 هزار بوفه مجوز اخذ کرده اند و بوفه هایی که مجوز دریافت نکرده اند فعالیتشان قانونی نیست.

 فعالیت بوفه های بدون مجوز در مدارس قانونی نیست