مدیر مرکز کنترل سفرهای برون استانی دانش آموزی:

1397/10/10

مدیر مرکز کنترل سفرهای برون استانی دانش آموزی مسئولیت مرکز کنترل اردویی را در بخش صدور مجوز حرکت اردوهای دانش آموزی عنوان کرد.

مسئولیت مرکز کنترل اردویی در بخش صدور مجوز حرکت اردوهای دانش آموزی است

احمد احمدنژاد در دومین روز از نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی سازمان دانش آموزی که صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد گفت: 22 مهر سال 96 این مرکز افتتاح شده و کارهای خوبی در این مرکز صورت گرفته است. مسئولیت این مرکز در بخش صدور مجوز حرکت اردوهاست.
او ادامه داد: شرح وظایف مرکز پس از دو فرآیند مجوز استان، صدور مجوز حرکت است این مرکز درباره فرآیندهای منجر به صدور مجوز مسئولیتی ندارد و همه مسئولیت ها بر عهده استان و منطقه است.
احمدنژاد افزود: اتفاقاتی که در زاهدان و دانشگاه علوم تحقیقات برای دانش آموزان و دانشجویان افتاد در مجموع فرآیندها از نظر انسانی همه ما مسئول هستیم و مرکز کنترل مسئول رصد حوادث و بررسی انحراف از معیارهای عملکردی است.
مدیرمرکز کنترل سفرهای برون استانی اردوی دانش آموزی گفت: در آذر بیشترین آمار برگزار شده مربوط به شهرستان های استان تهران، اصفهان و فارس و کمترین آمار اردو مربوط به اردبیل، زنجان و آذربایجان غربی است. هزار و 745 مجوز حرکت در اردوها صادر شده و 34 مورد آمار تخلفات بوده است که 22 اردو بدون اخذ کد حرکت کرده است.
او ادامه داد: 21 هزار و 164 اردو از ابتدای تاسیس مرکز و 13 هزار و 235 اردو در 9 ماه جاری حرکت کرده است برای 31 هزار و 843 وسیله تاکنون مجوز صادر شده است که 2 هزار و 534 اردو به صورت ریلی، 388 اردو هوایی و 85 اردو به صورت دریایی انجام شده است.
احمدنژاد گفت: از ابتدای تاسیس مرکز تا پایان آذر 97 درصد اردوها بدون تخلف صورت گرفته است حرکت بدون مجوز، تغییر سرپرست بدون اطلاع مرکز و قطع تماس با عوامل اردو از عواملی است که به ترتیب در تخلفات اردو مهم هستند.
او فعالیت سازمان دانش آموزی را گسترده دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم یک استراتژی فناوری اطلاعات منسجم طراحی کنیم که چشم انداز خوبی داشته باشیم.
 


نظر شما: