همزمان با روز دانش آموز

1397/08/14

اعضاء هیئت رئیسه نهمین دوره مجلس دانش آموزی امروز- 13 آبان - در روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی با معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده دیدار کردند.

دیدار هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی با معاون رئیس جمهوری

در این دیدار صمیمی که به همت کمیته دانش آموزی معاونت امور بانوان و خانواده در پیش از ظهر امروز برگزا شد.ابتدا رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی گزارش کوتاهی از روند انتخابات و برگزیده شدن و ترتیب هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی ارائه داد.
آنگاه هفت نفر عضو هیئت رئیسه مجلس ،نظرات و سوالات خود را پیرامون اقدامات معاونت بانوان در خصوص توانمندی مادران در خانواده -کارآفرینی بانوان و دختران ،ساماندهی و تحصیل دختران کار ،آموزش های قبل ازدواج و پیشگیری از وقوع ازدواج های زودرس و نیز تربیت و آموزش های لازم به پسران و مردان  در زمینه حمایت و مراقیت از زنان مطرح کرد.سپس معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور با یادآوری خاطرات روزهای انقلاب و ماهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی به عوامل تسخیر لانه جاسوسیو مسائل بعدی آن اشاره کرد.و گفت :لازم است نسل نوجوان و جوان امروز با ریشه های انقلاب اسلامی و تاریخ آن آگاهی پیدا کنند.
تا دشمنان نتوانند باعث ناامیدی آنان شود. ابتکار در ادامه سخنانش به سوالات و موارد مطرح شده به وسیله هیئت رئیسه مجلس دانش اموزی پاسخ داد.و گفت در تمامی این زمینه ها در معاونت بانوان اقدامات صورت گرفته اما آماده همکاری و تفاهم های فی مابین ،بین این معاونت و سازمان دانش آموزی بطوراخص مجلس دانش اموزی هستیم تا از  این ظرفیت برای به نتیجه رساندن مطلوب اقدامات صورت گرفته در معاونت بانوان و خانواده استفاده کنیم.
 


نظر شما: