1397/08/12


بیانیه سازمان دانش آموزی جمهوری  اسلامی ایران به مناسبت یوم ا... 13 آبان

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یوم‌ ا... 13 آبان نقطه عطف بزرگی در تاریخ کشور عزیزمان ایران اسلامی است. در این روز بزرگ همواره نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده ملت بزرگ ایران نقش بر آب شدند تا ملت مسلمان ایران سربلندتر از همیشه برفراز بلندای تاریخ بایستند و ببالند.

بی‌تردید این غرور و سربلندی مرهون رهروی از مکتب آزادی خواهانه حضرت اباعبدا... الحسین(ع)، مشی      استکبار ‌ستیزی حضرت امام خمینی(ره)‌و رهبری داهیانه  مقام معظم رهبری‌مدظله العالی و مدیریت مدبرانه دولت تدبیر و امید است که امروز نگاه جهانیان را به سوی ایران سربلند معطوف ساخته تا چگونه از این پیچ تاریخی عبور نموده و با بصیرت و آگاهی تشدید عملیات روانی دشمن در تبلیغات گسترده اخیر را خنثی نمایند.

ما دانش‌آموزان و مربیان تشکل پیشتازان سازمان دانش‌آموزی، نمایندگان مجلس دانش‌آموزی و خبرنگاران عضو خبرگزاری پانا در هفته بسیج دانش آموزی که متبرک به نام شهید دانش آموز محمدحسین فهمیده می باشد با تأسی از آن شهید بزرگوار و 36 هزار شهید دانش آموز کشور و حاکمیت فرهنگ بسیج، آمادگی خود را در حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان همچون سال‌های گذشته اعلام داشته تا جلوه‌ای عظیم از همبستگی ملی و چهل سال پیشتازی دانش‌آموزان ایران اسلامی را در تمام عرصه‌های انقلاب و دفاع مقدس در تاریخ انقلاب اسلامی به نمایش بگذاریم .

                                                                                

 

                                                                       سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران


نظر شما: