دکتر محمود علیگو:

1396/01/19

قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت: سازمان دانش آموزی تسهیل کننده فعالیت های آموزش و پرورش است و نگاه مثبت و بلند مدت به این سازمان و فعالیت های آن باید در کل کشور و در بین تمام مدیران کل آموزش و پرورش تسری یابد.

سازمان دانش آموزی تسهیل کننده فعالیت های آموزش و پرورش است

،محمود علیگو در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش فارس ضمن قدردانی از نگاه مثبت و دوراندیش حمید رضا آذری نسبت به سازمان دانش آموزی، گفت: بسیاری از مدیران نسبت به فعالیت ها و ظرفیت های سازمان دانش آموزی بی اطلاع هستند و باید آنها را نسبت به این پتانسیل توجیه و آشنا کرد.

وی گفت: بدنه آموزش و پرورش در کل کشور باید به این مهم دست یابد که سازمان دانش آموزی می تواند در کنار فعالیتهای خود موجب تسهیل فعالیت ها در آموزش و پرورش شود.

قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در حال حاضر وزارتخانه در حال کاهش وظایف اجرایی از آموزش و پرورش است و توجه به وظایف نظارتی در حال افزایش است.

وی گفت: در حال حاضر واگذاری اردوگاهها به سازمان دانش آموزی در حال اجرا است که با تحقق این امر یک وظیفه اجرایی بزرگ از آموزش و پرورش خارج و معطوف به نظارت و توجه می شود.

در این دیدار که با حضور مدیران سازمان دانش آموزی استان های آذربایجان غربی،اصفهان، خوزستان ، خراسان رضوی، گلستان، گیلان و یزد به میزبانی فارس برگزارشد، مصوب شد به منظور تقویت فعالیت های گردشگری دانش آموزی که از اهداف سازمان دانش آموزی است خوابگاههایی به صورت VIP و با امکانات ویژه ، برای دانش آموزان و فرهنگیان در 5 استان گردشگری کشور ایجاد شود.


نظرات کاربران

    نظر شما: