قائم مقام سازمان دانش آموزی به ضرورت مطالبه گری و شکل گیری تفکر سیستمی در دانش آموزان اشاره و تاکید کرد مجلس دانش آموزی در آینده تمرین دموکراسی را در جامعه به عین دموکراسی تبدیل خواهد کرد.

قائم مقام سازمان دانش آموزی: نمایندگان مجلس دانش آموزی تکرار تاریخ نکنند و بحث های جدید را آغاز کنند

در این جلسه هریک از روسای کمیسیون ها نظرات و پیشنهادات خود را درباره اصلاح آیین نامه داخلی مجلس دانش آموزی در کنار گزارش فعالیت و عملکرد خود ارائه کردند.

زهرا پناهی روا رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی، علی نقی یزدان پناه مشاور سازمان دانش آموزی، اردشیر دهقانی معاون فعالیت های سازمان، شاکری، مشاور سازمان و نمایندگان مجلس دانش آموزی حضور داشتند.

این جلسه در راستای واگذارشدن نظارت و امور فرهنگی مربوط به سرویس های مدارس کل کشور در سازمان دانش آموزی ،برگزار شده است

امروز صبح سازمان دانش آموزی میزبان اولین جلسه هم اندیشی سرویس مدارس است.

قائم مقام سازمان دانش آموزی از واگذار شدن نظارت بر امور فرهنگی مربوط به سرویس های مدارس کل کشور و اپلیکیشن های مرتبط با این موضوع به سازمان دانش آموزی خبر داد.

نظارت بر امور فرهنگی سرویس مدارس کل کشور به سازمان دانش آموزی واگذار شد

نظارت و امور فرهنگي مربوط به سرويس هاي مدارس كل كشور و اپليكيشن های مرتبط با این موضوع به سازمان دانش آموزي كشور واگذار شد.

نظارت بر سرويس مدارس كل كشور به سازمان دانش آموزي واگذار شد

بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس به میزبانی استان البرز برگزار گردید.

 بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس استان البرز برگزار شد

اعضاء هیئت رئیسه نهمین دوره مجلس دانش آموزی امروز- 13 آبان - در روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی با معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده دیدار کردند.

دیدار هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی با معاون رئیس جمهوری

وزیر آموزش وپرورش در دیدار اعضای هیئت رئیسه نهمین دوره مجلس دانش آموزی استفاده از ظرفیت مجلس دانش آموزی را موجب تحول در مدارس برشمرد و افزود: حضور نماینده دانش آموزان در جلسات شورای آموزش وپرورش ضروری است.

استفاده از ظرفیت مجلس دانش آموزی موجب تحول در مدارس است.